APARTAMENT BERKA KRAKÓW UL. STAROWIŚLNA

Proponujemy Państwu uroczy, wykończony w wysokim standardzie apartament, który składa się z pełni wyposażonej kuchni, dwóch sypialni oraz łazienki.

Apartament przystosowany jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i młodych ludzi, którzy chcą zasmakować nocnego życia w Krakowie. Znajdziecie w nim Państwo wszystko co jest potrzebne maluchom by przyjemnie spędzić czas, a rodzicom dać trochę wytchnienia (łóżeczko turystyczne, mnóstwo zabawek oraz gadżetów, które na pewno spodobają się Waszym pociechom).
A dla tych starszych - w pobliżu mnóstwo sklepów, restauracji, kafejek oraz pubów.

To doskonały wybór dla osób ceniących sobie komfort i wygodę.

Kontakt:
Piotr tel. 881-462-308

http://berka.nocowanie.pl

 

 

PAŁAC TATRZAŃSKI BUKOWINA TATRZAŃSKA UL. WIERCH GŁODOWSKI 91

Nowy apartament  zlokalizowany w pięknym zabytkowym góralskim budynku zwanym Pałacem Tatrzańskim. Idealnie spełni się jako miejsce wypoczynkowe dla pary lub czteroosobowej grupy znajomych. Funkcjonalnie zaprojektowany z 40 m tarasem oraz dostępem do parkingu przed budynkiem. W sypialni znajduje się wygodne dwuosobowe łóżko z pięknie rzeźbionym góralskim zagłowkiem. Stoliki nocne wykonane są w oryginalnych leśnych pieńków. Dodatkowo znajduje się dwuosobowa rozkładana kanapa oraz wygodny stolik na 4 osoby. Kuchnia wyposażona w aneks kuchenny z lodówką, płytą elektryczną, mikrofalą oraz wszytkiemi niezbędnymi aksesoriami. W łaziance kabina prysznicowa. Na tarasie duży stół na 6 osób.

Bukowina Tatrzańska to miejscowość turystyczna położona na trasie z Poronina do Łysej Polany. Na terenie gminy Bukowina Tatrzańska leżą Tatry Wysokie z takimi skarbami jak Morskie Oko, Rysy, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Orla Perć, Wołoszyn czy Świnica.

Wspaniałe tereny narciarskie, sztucznie dośnieżane i oświetlone, z zapleczem gastronomicznym.

W pobliżu ośrodki narciarskie "Kotelnica Białczańska" , "Bania" ,"Turnia" i "Rusin-ski" oraz wyciągi orczykowe (2,5 km) w Jurgowie,  Hawrań- (6 km) w Czarnej Górze, "Koziniec"- (2,5 km).

Dodatkowa atrakcja - baseny termalne: "Termy Bukowina" - zespół 12 basenów / 6 wewnętrznych i 6 zewnętrznych / z wodą termalną o temperaturze 28 - 36oC  (4,5 km) oraz Termy Bania

 W tym samym obiekcie posiadamy również inne dostępne apartamenty, 1,2,3,4 osobowe

Kontakt:

Kinga tel. 604150644

 

  

Kolejne apartamenty już gotowe zapraszamy do rezerwacji noclegu:

Apartament Wierch Głodowski- 5 osobowy https://www.blackapart.pl/glodowski-wierch/room/pl/1419/9949

Więcej apartamentów na naszej stronie www.blackapart.pl