Szczegóły inwestycji APARTAMENTY BUKOWINA TATRZAŃSKA KUPI ZARABIAJ

APARTAMENTY BUKOWINA TATRZAŃSKA KUPI ZARABIAJ - Bukowina Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, ul. Wierch Głodowski

Numer oferty:63344

Powiat:tatrzański

Gmina:Bukowina Tatrzańska

Miasto:Bukowina Tatrzańska

Ulica:Wierch Głodowski

Cena: od 310 000 PLN
do 470 000 PLN

Cena za m²: od 12 500 PLN
do 12 500 PLN

Informacje podstawowe:

Powierzchnia:od 24m² do 24m²

Liczba pokoi:od 1 do 1

Liczba pięter:2

Opis

Apartamenty o zróżnicowanych powierzchniach od 16 do 35 m2 położone są w przepięknym, stylowym, drewnianym, góralskim, budynku zwanym potocznie ,, Pałacem Tatrzańskim"
Budynek czterokondygnacyjny.
Na poziomie pierwszym - parter- znajdują się trzy lokale, komórki lokatorskie oraz przestrzeń wspólna, która może być wykorzystana przez wspólnotę mieszkaniową budynku na np.( saunę, jacuzzi, bar.. itp.)  oraz miejsce na recepcję.
Pierwsze piętro 9 apartamentów, każdy z możliwością urządzenia aneksu kuchennego wewnątrz. Większość mieszkań z balkonami lub z wyjściem na teren posesji (w tych apartamentach możliwość urządzenia niewielkich ogródków).
Drugie piętro 9 apartamentów, każdy z możliwością urządzenia aneksu kuchennego wewnątrz. Większość mieszkań z balkonami.
Trzecie piętro poddasze użytkowe 9 apartamentów z aneksami kuchennymi i możliwością wygospodarowania dodatkowej powierzchni na antresolach.
STANDARD BUDYNKU/MIESZKAŃ:
Budynek w trakcie generalnego remontu.
Standard wykończenia (pełna specyfikacja na życzenie klienta): - Wentylacja mechaniczna -centrala nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła EkoZefir;                                        - Ogrzewanie pompa ciepła wspomagana w sezonie zimowym przez kotłownię olejową; - Stolarka okienna- okna plastikowe z okleiną drewnopodobną z zewnątrz; - Klatka schodowa - ściany malowane, podłoga-terakota, panel lub wykładzina; - W części budynku ogrzewanie podłogowe;                                                                                                               - Izolacja poddasza oraz ścian wewnętrznych pianą poliuretanową; - Dach pokryty- blachą na rąbek; - Budynek wypiaskowany; - Teren wokół budynku uporządkowany;
- Nowe instalacje elektryczna, wodna, grzewcza, oddymiająca, czujniki dymu, Internet, domofon, TV;

Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji pod koniec tego roku. 
,,Pałac Tatrzański to doskonałe miejsce aby zainwestować w wynajmem krótkoterminowy dla turystów.
Bukowina Tatrzańska to miejscowość turystyczna położona na trasie z Poronina do Łysej Polany. Na terenie gminy Bukowina Tatrzańska leżą Tatry Wysokie z takimi skarbami jak Morskie Oko, Rysy, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Orla Perć, Wołoszyn czy Świnica. Wspaniałe tereny narciarskie, sztucznie dośnieżane i oświetlone, z zapleczem gastronomicznym.
W pobliżu ośrodki narciarskie "Kotelnica Białczańska" , "Bania" ,"Turnia" i "Rusin-ski" oraz wyciągi orczykowe (2,5 km) w Jurgowie,  Hawrań- (6 km) w Czarnej Górze, "Koziniec"- (2,5 km).
Dodatkowa atrakcja - baseny termalne: "Termy Bukowina" - zespół 12 basenów / 6 wewnętrznych i 6 zewnętrznych / z wodą termalną o temperaturze 28 - 36oC  (4,5 km). Do każdego lokalu można dokupić komórkę lokatorską w przyziemiu budynku o powierzchni około 2-3 m2. Cena komórki lokatorskiej 2000 zł brutto za 1m.

Kontakt w sprawie oferty Kinga Chwiejczak tel. 604-150-644
POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE 88 INWESTYCJI Z RYNKU PIERWOTNEGO. W SPRAWIE ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTAMI PROSIMY O KONTAKT Z AGENTEM.

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.
WSPÓŁPRACUJEMY Z RZETELNĄ FIRMĄ REMONTOWO- BUDOWLANĄ ( kontakt pod nr tel. 881462308)
Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.
Licencja zawodowa nr 9733, 18559, 18643
Zapraszamy do naszego biura w Krakowie
Kontakt: Kraków tel. 604-150-644 , 12-634-52-51

WSPÓŁPRACUJEMY Z RZETELNĄ FIRMĄ REMONTOWO- BUDOWLANĄ ( kontakt pod nr tel. 881462308) dogodne terminy wykończenia lub remontu mieszkania.

WIĘCEJ OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: www.ckn.nieruchomosci.pl

Agent prowadzący

Dane kontaktowe agenta - Ikona sylwetki człowieka

Agent prowadzący: Kinga Chwiejczak

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 9733

Dane kontaktowe agenta - Ikona telefonu

Tel.:604150644

Tel.:604150644

E-mail: biuro@ckn.nieruchomosci.pl