Szczegóły inwestycji TANIE MIESZKANIE, CZYŻYNY, OK. P.MORRISA

TANIE MIESZKANIE, CZYŻYNY, OK. P.MORRISA - Kraków, Czyżyny, ul. al. Jana Pawła II

Numer oferty:61428

Miasto:Kraków

Dzielnica:Czyżyny

Ulica:al. Jana Pawła II

Cena: od PLN
do PLN

Cena za m²: od PLN
do PLN

Informacje podstawowe:

Liczba pięter:4

Opis

Inwestycja  wyróżniająca się połączeniem nowoczesnego wzornictwa z zachowaniem przyjaznego klimatu. Mimo że znajduje się w centrum Nowej Huty, to jego mieszkańców otacza przyroda. Projekt elewacji budynków nawiązuje do natury, co harmonijnie łączy się z otoczeniem osiedla, które jest unikalne na miarę Krakowa. Na wysoką jakość inwestycji składają się: wygodna, pięciopiętrowa zabudowa, funkcjonalne balkony, ogródki, garaże podziemne, windy oraz optymalne rozwiązania architektoniczne. Obszar, na którym znajduje się osiedle jest objęty zasięgiem miejskiej sieci ciepłowniczej, co zapewnia wygodny i ekonomiczny system ogrzewania mieszkań. Przyjazną i inspirującą atmosferę gwarantują elementy sztuki w wystroju przestrzeni wspólnych i zielona roślinność na elewacjach budynków.
Otaczająca przyroda to nie jedyna zaleta inwestycji. Lokalizacja  jest idealna zarówno dla zmotoryzowanych, jak i dla rowerzystów czy osób korzystających z komunikacji miejskiej. Mieszkania z balkonami lub ogródkami  o powierzchni od 29 m2 do 89 m2  z dostępem do wind, miejsc parkingowych oraz podziemnych garaży są znakomitym rozwiązaniem dla singli, par i rodzin ceniących zalety życia we wspólnocie osiedlowej z możliwością korzystania z uroków naturalnej przestrzeni i atrakcji, które zapewnia tętniące życiem miasto. Unikalna lokalizacja, otoczona przestrzenią miejską bez możliwości zabudowy, bliskość szkół, przedszkoli, uczelni, ośrodków kultury, teatrów, sklepów, miejsc pracy i komunikacji miejskiej. Lokalizacja łączy w sobie zalety mieszkania w mieście i domu na przedmieściach. Inwestycja jest z trzech stron otoczona zieloną przestrzenią, co czyni ją miejscem idealnym do codziennego relaksu i uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Sąsiadujące z osiedlem Łąki Nowohuckie to miejsce objęte ochroną, będące siedliskiem wielu gatunków zwierząt. Mieszkańcy osiedla Botanika mają do dyspozycji mnóstwo tras rowerowych, którymi bezpośrednio mogą dojechać do centrum Krakowa. Atutem inwestycji jest sąsiedztwo licznych obiektów kulturalnych m.in. NCK, Teatru Ludowego, Teatru Łaźnia Nowa, a także dostęp do sklepów, galerii handlowych, Multikina czy Parku Wodnego.Kontakt w sprawie oferty Dariusz tel. 881482431


POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE 88 INWESTYCJI Z RYNKU PIERWOTNEGO. W SPRAWIE ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTAMI PROSIMY O KONTAKT Z AGENTEM.

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.
WSPÓŁPRACUJEMY Z RZETELNĄ FIRMĄ REMONTOWO- BUDOWLANĄ ( kontakt pod nr tel. 881462308)
Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.
Licencja zawodowa nr 9733, 18559, 18643
Zapraszamy do naszego biura w Krakowie
Kontakt: Kraków tel. 604-150-644 , 12-634-52-51

WSPÓŁPRACUJEMY Z RZETELNĄ FIRMĄ REMONTOWO- BUDOWLANĄ ( kontakt pod nr tel. 881462308) dogodne terminy wykończenia lub remontu mieszkania.

WIĘCEJ OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: www.ckn.nieruchomosci.pl

Agent prowadzący

Dane kontaktowe agenta - Ikona sylwetki człowieka

Agent prowadzący: Kinga Chwiejczak

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 9733

Dane kontaktowe agenta - Ikona telefonu

Tel.:604150644

Tel.:604150644

E-mail: biuro@ckn.nieruchomosci.pl